Jeżeli widzisz ten tekst to poczekaj na pełne wczytanie się strony lub skorzystaj z przeglądarki obsługującej arkusze stylów (czyli aktualnej wersji przeglądarki np: Mozilla, Netscape, Opera, Safari, Internet Explorer lub podobnych.)

Loos kotły przemysłowe

LOOS od ponad 156 lat produkuje kotły przemysłowe, kotły wodne i kotły parowe.

Loos:kotły przemysłowe, kotły parowe, kotły wodne.

Kotłownia: nowoczesne energooszczędne kotły w Twojej kotłowni.

KOTŁOWNIE KONTENEROWE

Od wielu lat zajmujemy się wypożyczaniem i utrzymaniem setek kotłowni, a doświadczenia naszych klientów pokazują, że posiadanie własnej infrastruktury nie zawsze jest ekonomicznie uzasadnione. Nasza firma oferuje rozwiązanie, które zapewnia wysoką efektywność energetyczną i oszczędności - wynajem kotłowni mobilnych i kontenerowych. Dzięki temu podejściu, nasi klienci mogą skonfigurować kotłownię, która najlepiej odpowiada ich potrzebom.

Rozwiązania dostępne dla klientów
Oferujemy wynajem kotłów parowych na bardzo korzystnych warunkach, które znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle. Nasze kotłownie umożliwiają dostarczanie większych ilości pary tam, gdzie sezonowo występuje jej niedobór. Ponadto, nasza oferta obejmuje problemy związane z zapewnieniem ciągłości produkcji podczas modernizacji lub rozbudowy zakładu, a także podczas przeglądów okresowych istniejących kotłowni.

Wynajem kotłów wodnych
Wynajem kotłów wodnych stanowi bardzo atrakcyjne rozwiązanie, ponieważ wszystkie urządzenia objęte są gwarancją i serwisem. Nasza doświadczona ekipa techniczna jest dostępna w razie awarii. To rozwiązanie zapewnia spokój nawet w trudnych warunkach i niekorzystnych okolicznościach.

Współpraca z renomowanym producentem
Wszystkie nasze kotłownie parowe pochodzą od lidera branży kotlarskiej - firmy Loos, niedawno przejętej przez koncern Bosch. Jest to znany i niezawodny partner w produkcji pary na całym świecie. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres rozwiązań, które pozwalają dostosować kotłownię parową do indywidualnych potrzeb klienta.

Zalety kotłowni kontenerowych
Nasze kotłownie są przystosowane do transportu dzięki zabudowie kontenerowej. Dzięki temu zapewniamy kompleksową usługę, która obejmuje transport, uruchomienie oraz serwis. Dbamy o wysokie standardy jakościowe, aby dostarczyć Państwu nowoczesne kotły parowe gotowe do pracy, spełniające wszelkie wymagania branżowe i posiadające niezbędne dopuszczenia. Nasze wynajmowane kotłownie parowe są monitorowane i mają zapewnioną stałą opiekę serwisową.

Zalety wynajmu w porównaniu do posiadania własnej infrastruktury
Wynajem kotłowni parowych stanowi atrakcyjną alternatywę wobec posiadania własnej infrastruktury. Oferujemy propozycje wynajmu długoterminowego, które w połączeniu z kompleksową opieką serwisową zdobywają coraz większe uznanie na rynku. W przypadku remontów lub modernizacji własnej infrastruktury, wynajęcie kotłowni parowych zapewnia ciągłość produkcji, a nasze doświadczenie pozwala dobrać rozwiązanie odpowiednie do potrzeb klienta.

Z naszą propozycją wynajmu kotłowni mobilnych i kontenerowych nasi klienci otrzymują wysokiej klasy, nowoczesne urządzenia, które gwarantują stały dostęp do energii. Nasze kotłownie doskonale sprawdzają się w różnorodnych gałęziach przemysłu, a ich elastyczność konfiguracji oraz łatwość obsługi stanowią dodatkowe atuty. Dzięki kompleksowej opiece serwisowej, monitorowaniu i opcjom długoterminowym, zapewniamy naszym klientom pełną satysfakcję i ciągłość działania ich przedsiębiorstw.

Zapraszamy do kontaktu
Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Z przyjemnością przedstawimy Ci nasze możliwości i dostosujemy rozwiązanie do Twoich potrzeb.