Jeżeli widzisz ten tekst to poczekaj na pełne wczytanie się strony lub skorzystaj z przeglądarki obsługującej arkusze stylów (czyli aktualnej wersji przeglądarki np: Mozilla, Netscape, Opera, Safari, Internet Explorer lub podobnych.)

Loos kotły przemysłowe

LOOS od ponad 156 lat produkuje kotły przemysłowe, kotły wodne i kotły parowe.

Loos:kotły przemysłowe, kotły parowe, kotły wodne.

Kotłownia: nowoczesne energooszczędne kotły w Twojej kotłowni.

PROGRAMY PRAKTYK ORAZ STAŻU

Rozwój poprzez budowanie doświadczenia i sieci kontaktów w czasie studiów jest idealnym startem w dorosłe życie zawodowe. Jeżli interesuje Cię energetyka, przemysł energetyczny lub innowacja w zakresie automatyki to jesteśmy idealnym miejsce dla Ciebie.

 

Firma LOOS Centrum już od ponad 25-lat buduje sektor kotłów przemysłowych w Polsce. Jeśli jesteś zainteresowany pracy w rodzinnej firmie w której stawia się na rozwój oraz innowację to zapraszamy do składania aplikacji, z przyjemnością Cię poznamy. Sprawdź jakie możliwości rozwoju czekają na Ciebie w LOOS Centrum.


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres praca@loos.pl

Z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).