Jeżeli widzisz ten tekst to poczekaj na pełne wczytanie się strony lub skorzystaj z przeglądarki obsługującej arkusze stylów (czyli aktualnej wersji przeglądarki np: Mozilla, Netscape, Opera, Safari, Internet Explorer lub podobnych.)

Loos kotły przemysłowe

LOOS od ponad 156 lat produkuje kotły przemysłowe, kotły wodne i kotły parowe.

Loos:kotły przemysłowe, kotły parowe, kotły wodne.

Kotłownia: nowoczesne energooszczędne kotły w Twojej kotłowni.

EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA

Umożliwiamy zmniejszenie zużycia energii w sektorze przemysłowym o 20-30%.

Jednostki kogeneracyjne CHP firmy Bosch to innowacyjne i efektywne rozwiązanie. Oferujemy kombinację optymalnie dobranych podzespołów o kompaktowych wymiarach. Perfekcyjne zmontowany system z inteligentnym sterowaniem Bosch spełni Twoje oczekiwania. I będzie je spełniać przez kolejne lata.

efektywnosc energetyczna

Bilans kotłownia

Czynniki mające wpływ na koszty eksploatacji kotłowni.

bilans kotlowani

Szukasz oszczędności w swoim biznesie?

Umów się z nami na bezpłatny Audyt Efektywności Energetycznej kotłowni. Jako wiodący światowy producent kotłów parowych i wodnych chętnie podzielimy się z Tobą naszym bogatym doświadczeniem.
Sprawimy, że uzyskasz efektywność energetyczną, która pozytywnie wpłynie na Twoje koszty produkcji.

Napis do nas:

Imię i nazwisko:
Firma:
Email:
Telefon:
Treść:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu ( np. wysłania informacji handlowej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Loos Centrum Sp. z o.o. ( ul. Marii Kazimiery 35, 01-641 Warszawa).