Jeżeli widzisz ten tekst to poczekaj na pełne wczytanie się strony lub skorzystaj z przeglądarki obsługującej arkusze stylów (czyli aktualnej wersji przeglądarki np: Mozilla, Netscape, Opera, Safari, Internet Explorer lub podobnych.)

Loos kotły przemysłowe

LOOS od ponad 156 lat produkuje kotły przemysłowe, kotły wodne i kotły parowe.

Loos:kotły przemysłowe, kotły parowe, kotły wodne.

Kotłownia: nowoczesne energooszczędne kotły w Twojej kotłowni.

Nasz Serwis, gwarancją na lata:

Oferujemy Autoryzowany Serwis Fabryczny Bosch 24/7 przez cały rok. Serwis Fabryczny zapewnia Klientom uruchomienie kotła, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Pracownicy Serwisu to prawdziwi specjaliści od kotłów przemysłowych – profesjonalnie szkoleni, dysponujący fachową wiedzą i doświadczeniem, a także zawsze służący Państwu wszechstronną pomocą i doradztwem.

Podpisanie Umowy Serwisowej gwarantuje przegląd i regulację kotłów przemysłowych w planowanych odstępach czasu.

Już teraz zapytaj o wizytę naszego technika serwisu.

W prosty sposób możecie Państwo zapytać o wycenę usługi, przeglądu, diagnostyki, naprawy naszych urządzeń. Zgłaszanie usługi serwisowej w sprawie zapotrzebowania wizyty naszego technika online jest elastycznym i wygodnym sposobem. Formularz zgłoszenia usługi umożliwia dokładne ustalenie zakresu wizyty naszego technika i opisanie problemu związanego z urządzeniem. Dział serwisu prześlę do Państwa ofertę na adres zwrotny.

Dział serwisowy:
Jarosław Goska

E-mail: serwis@loos.pl
Tel. +48 22 561 90 97
Kom. +48 602 190 003

Złóż zaptanie o serwis:

Rodzaj usługi:
Imię i nazwisko:
Firma:
Email:
Telefon:
Typ kotła:
Numer kotła:
Wydajność/Moc:
Opis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu ( np. wysłania informacji handlowej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest firma Loos Centrum Sp. z o.o. ( ul. Marii Kazimiery 35, 01-641 Warszawa).